Nový objekt (html)
O-NÁS
O-NÁS
Vítame Vás na našej stránke CCCcars. Spoločnosť vznikla na základe dlhoročných skúsenosti s predajom vozidiel a preto ponúkame zákazníkom kvalitné a spoľahlivé vozidlá. Neponúkame komisionálny predaj, keďže ponúkame len vozidlá, ktoré vlastníme.

ZÁRUKA KVALITY

Keďže vlastníme 100% ponúkaných vozidiel je to záruka, že sú všetky kvalitné a preverené. Preto poskytujeme naším zákazníkom nadštandardné garancie a služby. Všetky vozidlá pri odkúpení dôkladne preverujeme jak po technickej stránke, tak po stránke legislatívnej.

TRADÍCIA

Naša spoločnosť už niekoľko rokov úspešne pôsobí na Slovenskom automobilovom trhu a za ten čas si získala veľa spokojných a verných zákazníkov nielen v SR. Špecializujeme sa na dovoz zánovných automobilov z celej Európskej únie. Vozidlá sú po prvom majiteľovi, servisované iba v značkových autorizovaných servisoch, vozidlá kupujeme výlučne iba od našich zahraničných partnerov, kde kladieme veľký dôraz pri výbere vozidla.

SPOKOJNOSŤ

Zákazníkom ponúkame individuálny prístup, keďže každý zákazník potrebuje radu, pomoc nielen pri výbere vhodného modelu či typu vozidla, ale aj pri vyriešení jeho financovania, právnych záruk alebo skrytých vád.

Naším cieľom je mať spokojných klientov, ktorí sa k nám budú vracať s dôverou a vedomím, že im ušetríme čas aj peniaze a poskytneme kvalitné vozidlo a služby s tým súvisiace. Preto každé vozidlo, ktoré ponúkame na predaj absolvovalo kontrolu originality (Skontrolované nezávislou spoločnosťou IRIS IDENT - www.ko.sk), STK, EK a je riadne registrované na Slovensku.

Footer